Serial Koło Czasu
Pomiń

Rytuały na Bali

27 marca Rafe Judkins wysłał tweeta prosto z Balijskiej dżungli z Celine Song w roli głównej .

Dzisiaj pokój pisarzy serialu Koło Czasu wziął udział w Balijskim rytuale błogosławieństwa wody, w świątyni w samym środku dżungli. To skłoniło nas do zastanowienia się, jakie są Wasze ulubione rytuały/obchody/ceremonie w serii? 

Tym samym wyjaśnił się zeszłotygodniowy tweet, w którym Rafe pyta w którym miejscu na świecie znajdują się obecnie. A przypominam również, że dwa tygodnie wcześniej Rafe kontaktował się z fandomem jeszcze z Pragi. Teraz jest na Bali.

Co tam robią? Bo na pewno musi to być związane z serialem. Zastanawiają się które sceny będą tam kręcić i szukają odpowiednich miejsc? Które momenty z serii można nakręcić w Balijskiej dżungli? Łza i Ilian mają odpowiedni klimat, jednak na razie trwają pracę nad pierwszym i ewentualnie drugim tomem. Skłaniałabym się do stwierdzenia, że po małych przeróbkach, może Ugór? Gorąco, wilgotno, więc warunki przynajmniej częściowo spełnione. Siedziba Zielonego Człowieka? Też prawdopodobne.

Zastanowić się też można dlaczego Rafe napisał Wheel of a Time? Pomyłka, czy celowy zabieg? Przedimki nie mają swojego odpowiednika w języku polskim, a mają za zadanie określać jakiś rzeczownik. ‚A’ definiuje przedimek nieokreślony, czy ma nam to na coś zwrócić uwagę?

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A password will be emailed to you.
Przejdź do paska narzędzi